Lesaanbod

- Lesaanbod (onder voorbehoud) voor het seizoen 2021/2022

Groep Dag Leeftijd Trainer Locatie Begin Einde Begindatum Einddatum
Pilates 1 maandag ≥16jr Ilona Dorpshuis 18:30 19:30 30-8-2021 27-6-2022
Jazzdance maandag ≥16jr Ilona Dorpshuis 19:30 20:45 30-8-2021 27-6-2022
Yoga 1 maandag ≥16jr Ilona Dorpshuis 20:45 22:00 30-8-2021 27-6-2022
Heren conditiegym maandag ≥40jr Peter 1/3 Sporthal 20:45 21:45 30-8-2021 30-5-2022
                 
Rebels dinsdag 6-12 jaar Vacature 1/3 Sporthal 14:15 15:15 31-8-2021 28-6-2022
Turnen- en toestel
gymnastiek
dinsdag ≥6jr Vacature gymzaal 16:00 19:30 31-8-2021 28-6-2022
Bootcamp dinsdag ≥12 jaar Vacature gymzaal/
helft seizoen buiten
19:45 20:30 31-8-2021 28-6-2022
Loopgroep 1 dinsdag ≥16jr Harry Café Kok 19:30 20:30 31-8-2021 28-6-2022
BBB 1 dinsdag ≥25jr Ilona Gymzaal 20:30 21:30 31-8-2021 28-6-2022
                 
Nijntje (ouder-
en kind/ peutergym)
woensdag 1,5-4 jaar Aukje Gymzaal 08:45 09:30 1-9-2021 29-6-2022
Keepfit 1 woensdag ≥25jr Ilona Gymzaal 10:30 11:30 1-9-2021 29-6-2022
Jumpers (springgroep) woensdag ≥6jr Anuschka/Joke Gymzaal 17:45 18:45 1-9-2021 29-6-2022
Loopgroep 2 woensdag ≥16jr Eugen Café Kok 19:30 20:30 1-9-2021 29-6-2022
                 
Kabouters donderdag 4-6  jaar Vacature 1/3 Sporthal 15:45 16:30 2-9-2021 30-6-2022
Piloga donderdag ≥16jr Ilona Gymzaal 18:00 19:00 2-9-2021 30-6-2022
BBB 2 donderdag ≥16jr Ilona Gymzaal 19:00 20:00 2-9-2021 30-6-2022
                 
Pilates 2 vrijdag ≥16jr Ilona Gymzaal 08:30 09:30 3-9-2021 1-7-2022
Keepfit 2 vrijdag ≥16jr Ilona Gymzaal 09:30 10:30 3-9-2021 1-7-2022
Streetdancers 1 vrijdag basisschool Vacature Gymzaal 15:45 16:30 3-9-2021 1-7-2022
Streetdancers 2 vrijdag VO Vacature Gymzaal 16:30 17:30 3-9-2021 1-7-2022
Yoga 2 vrijdag ≥16jr Ilona Dorpshuis 19:30 20:45 3-9-2021 1-7-2022


* Lesaanbod 2020/2021 gerangschikt naar trainer (volgt aan het begin van het nieuwe verenigingsjaar)

Aukje woensdag Ouder en kindgym Gymzaal 09:00 09:45
Aukje woensdag Peutergym Gymzaal 09:45 10:30


Anuschka
woensdag Springgroep Gymzaal 17:45 18:45

 

Eugen woensdag Loopgroep 2 Café Kok 19:30 20:30

 

Harry eo dinsdag Loopgroep 1 Café Kok 19:30 20:30

 

Ilona maandag Pilates 1 Gymzaal 18:00 19:00
Ilona maandag BBB Gymzaal 19:00 20:00
Ilona maandag Yoga 1 Dorpshuis 20:15 21:30
Ilona dinsdag Jazzdance/Keepfit Gymzaal 20:20 21:45
Ilona donderdag Piloga Gymzaal 18:00 19:00
Ilona donderdag BBB Gymzaal 19:00 20:00
Ilona vrijdag Pilates 2 Gymzaal 08:30 09:30
Ilona vrijdag Keepfit Gymzaal 09:30 10:30
Ilona vrijdag Yoga 2 Dorpshuis 19:30 20:45

 

Joke
woensdag Springgroep 1 Gymzaal 17:45 18:45

 

Kimberly vrijdag Streetdance 1 Gymzaal 15:00 15:45
Kimberly vrijdag Streetdance 2 Gymzaal 15:45 16:30
Kimberly vrijdag Streetdance 3 Gymzaal 16:30 17:30


Marjan maandag Jeugdgym 1 Sporthal 14:30 15:30
Marjan maandag Jeugdgym 2 Sporthal 15:30 16:30
Marjan dinsdag Freerunning Sporthal 15:30 16:30
Marjan dinsdag Turnen wedstrijd Sporthal 16:45 19:15
Marjan donderdag Kleutergym 1 Sporthal 15:30 16:15
Marjan donderdag Turnen Sporthal 16:30 18:00

 

Stephenny zaterdag Turnen Gymzaal 10:00 12:30

 

 


Welke kosten zijn verbonden aan welke activiteiten? Klik hier!

 

 

 

© Copyright 2006 DSTV Peize

Voor vragen en opmerkingen over de inhoud van de site mail de voorzitter

Voor technische vragen mail de webmaster